• Özel Şanlıurfa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Misyonumuz

Şanlıurfa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak "Zamanı ve mekanı aşabilen tek şey sevgidir" düşüncesiyle yola çıkıp tüm sorunların sevgiyle çözülebileceğine inanıyor ve yapacağımız tüm hizmetleri bu inanca dayandırarak gerçekleştiriyoruz. 

Şanlıurfa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, toplumlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı fiziksel rehabilitasyon ve ilgili programlar sunarak insan yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmaya kararlıdır. Değer odaklı, kişi merkezli, mali açıdan sorumlu ve mükemmelliğe adanmış olan Merkez, insan onurunu teşvik eden destekleyici bir ortam yaratıyor.

Bu sürecin ayrılmaz unsuru, hastalar ve ailelerle ortak bir hedefe yönelik çalışan özenli bir profesyonel personeldir. Kalite hizmetine bütüncül bir yaklaşımla, tüm hizmetlerin sunulan tüm kişilerin fiziksel, psikolojik, sosyal ve ruhsal refahına katkıda bulunması amaçlanmaktadır.

Misyonumuz hastalarımızın fiziksel ve bilişsel rehabilitasyon ihtiyaçlarını karşılamak, yaşamları geliştirmek, işlevi en üst düzeye çıkarmak, umut vermek ve refahı teşvik etmektir.